DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 199 zł.

Co kupić na Dzień Babci i Dziadka - podpowiadamy!

Nieoceniona pomoc i wsparcie rodziców. Ktoś, kto zawsze na Ciebie czeka, a kiedy zapędzony codziennością znajdujesz dla nich chwilę, traktują Cię niczym  króla, nadskakując i podtykając łakocie – nasi Dziadkowie. Podobno zesłani przez Boga, który nie mógł być wszędzie – roztaczają nad wnukami dodatkowy parasol ochronny. Kolejny Nowy Rok zaczyna się wraz z ich świętem. Każdy 21 i 22 stycznia od prawie 60. lat zarezerwowane są na przypomnienie, jak ważna w naszym życiu jest ich obecność, ile wnoszą do niego ciepła, troski i serdecznej atmosfery. Już dziś pomyśl o tych dniach i przygotuj inspirowane ich dobrocią prezenty. Przed Tobą pomysły na prezent dla babci i dziadka.

Jak wybrać oryginalny prezent na Dzień Babci i Dziadka?

Sklepowe półki uginają się od ciężaru nudnych, powtarzalnych gadżetów. Nie daj się skusić na nieciekawe, mało oryginalne propozycje i wybierz prezent na Dzień Dziadka i Babci, który będzie wyrażał miłość i wdzięczność skierowaną właśnie do nich – do Twojej Babci i Twojego Dziadka. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje upominków, z których ukochani Dziadkowie będą korzystać na co dzień i dzięki którym, będą czuli Twoją obecność w każdej chwili, gdy nie będziesz mógł przy nich być.

Pomysł na Dzień Babci

To jedyna osoba, której nie da się odmówić, kiedy proponuje przekąskę, dlatego upominki na Dzień Babci mogą być inspirowane poczęstunkiem czy kulinariami. Jednym z fantastycznych pomysłów jest podarowanie babci kuchennego fartucha z piękną dedykacją, podziękowaniem za troskę, wspólnie spędzone chwile i miłość, np. najcudowniejszej Babci Teresie – Kasia i Adaś, czy –  Babciu zawsze jesteś w naszych sercach – kochające wnuczki Ania i Zosia. Innym przydatnym pomysłem co kupić na Dzień Babci jest kubeczek do kawy, herbaty, czy soku z pamiątkowym napisem, kwiatami, czy ulubionym cytatem.

Co kupić na Dzień Babci i Dziadka

Kubek opatrzony Twoimi życzeniami to także wspaniały prezent dla Dziadka. Powiedz mu, jak bardzo jesteś mu wdzięczny za wszystkie poświęcone chwile i życz smacznej, pobudzającej kawy. Jakie mam jeszcze dla Ciebie pomysł na prezent dla Babci? Niejeden:

  • Torba na zakupy z wymyślonym przez Ciebie sloganem,

  • Drewniana szkatuła na kosztowności, czy pamiątkowe karty jubileuszowe z dowcipną inskrypcją, np. sezamie otwórz się,

  • Miękka i puszysta poduszka pod plecy, która może być wspaniałym, oryginalnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka również.

Wszystkie specjalnie dedykowane podarunki, dzięki którym zawsze będziesz towarzyszyć swoim Dziadkom, znajdziesz tutaj i tutaj.

 

Prezent dla Dziadka i Babci

Kiedy będziesz wybierać najlepszy prezent dla Dziadka i Babci, pamiętaj o tym, co lubią robić, jakie mają codzienne nawyki, czym się interesują. Być może pod wymienionymi wcześniej linkami nie znajdziesz wymarzonej podpowiedzi na prezentowy pomysł na Dzień Babci, czy Dziadka, jednak nasza oferta jest o wiele większa i dedykowana wszystkim okazjom, hobby i wykonywanym zawodom. Co kupić na Dzień Babci i Dziadka – z nami podarujesz im prawdziwą, rozgrzewającą serce miłość

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Rating
  • Price
  • Description
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping