Bluza damska z narciarzem “Cały tydzień myślę o tym jak doczekać do soboty”

110,00 

Bluza damska

Opis

Oglądają Państwo białą bluzę damską z narciarzem i napisem “Cały tydzień myślę o tym jak doczekać do soboty”. Siedzisz w pracy i myślisz jak doczekać do soboty żeby stanąć zmarznięta na stoku? My tak i to o 8 rano żeby pośmigać na świeżym sztruksiku 🙂 Cieplutka bluza damska z narciarzem ogrzeje cię podczas szusowania a kiedy ściągniesz kurtkę, przygotuj się na pytania skąd masz taką bluzę? Z dumą możesz odpowiadać że kupiłeś w sklepie Ideagraf. Super gładka w dotyku bluza damska z narciarzem to idealny prezent dla dziewczyny, żony, córki, czy koleżanki. Z takiej bluzy ucieszy się każda zapalona narciarka.

Narciarstwo to jeden z najpopularniejszych zimowych sportów. Dostarcza niezliczonej ilości endorfin. Ale jak z każdy sport bywa niebezpieczny tak i “narty to nie żarty” 😉

Gramatura: 280g

Skład: 80% bawełna, 20% poliester

Bluza jest dostępna w rozmiarach: S, M, L, XL.

Zima to pora roku, która kojarzy się z feriami i sportami zimowymi. Cieszymy się, kiedy za oknem prószy biały puch, a mróz szczypie w uszy, gdyż jest to okazja do pojeżdżenia na nartach, sankach lub snowboardzie. W Europie sporty zimowe są dosyć popularne, a sami Polacy mogą pochwalić się kilkoma sukcesami, chociażby w skokach narciarskich. Zimowe zmagania sportowców zawsze kojarzą nam się z zaciętą walką i ogromnym skupieniem, dlatego tak uwielbiamy oglądać zawody, w których stawka jest naprawdę wysoka. Do tej pory tegoroczna zima okazuje się sporym rozczarowaniem dla narciarzy i snowboardzistów. Wynika to przede wszystkim z braku śniegu, który na dobre zagościł jedynie w rejonach górskich. To z kolei oznacza, że osoby zarządzające stokami narciarskimi muszą korzystać z systemów sztucznego naśnieżania. Co ciekawe, wśród sportowców panują zgoła odmienne opinie dotyczące używania takich systemów. Czy sztuczny śnieg na stoku faktycznie różni się od naturalnego puchu?

Informacje dodatkowe

rozmiar

S, M, L, XL

Może spodoba się również…