Maska ochronna wielorazowa

10,00 

2 w magazynie

Opis

Od 16 kwietnia do odwołania obowiązuje nakaz zakładania w miejscach publicznych masek ochronnych, które chronią usta i nos i ich okolice. Nie ma potrzeby zakładania specjalistycznych masek, wystarczy że będziemy chronić twarz elementem odzieży. Dlatego stworzyliśmy dla Was maski ochronne które zabezpieczą okolice ust i nosa. Maska ochronna wielorazowa jest wielokrotnego użytku. Można ją wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza oraz  wyprasować co dodatkowo ją zdezynfekuje.

Rozmiar maski ochronnej wielorazowej jest uniwersalny. Maska ochronna wielorazowa ma dobry krój i dobrze się dopasowuje do kształtu twarzy. Luźne, delikatne gumki nie powodują ucisku nawet przy wielogodzinnym noszeniu.

Maski ochronne wpiszą się na długo w element naszej garderoby, więc zadbajmy o to aby dopasować je do swojego stroju. Zabezpiecz się w odpowiednią ilość maseczek aby nie martwić się w najmniej odpowiednim czasie, że któraś jest nie wyprana a Ty nie masz w czym wyjść. Zabieraj ze sobą odpowiednią ilość masek ochronnych jeśli wychodzisz na dłużej ponieważ maskę należy wymieniać na świeżą kiedy jest wilgotna. Pamiętaj że maska ochronna wielorazowa nie jest antywirusowa i nie chroni nas przed chorobą covid-19, chroni nas przed odruchowym dotykaniem twarzy, ust i nosa! Ma za zadanie zminimalizować przedostanie się wirusa w okolice twarzy.

Pamiętaj: zakładając maskę ochronną aby zakryć dokładnie usta i nos. Unikaj dotykania maski którą nosisz na twarzy. Po zdjęciu maski umyj ręce. Po każdym użyciu wypierz maseczkę i dodatkowo możesz wyprasować. Prać należy jest od 40 -60 stopni. Należy je prasować na prawej stronie lub przez dodatkowy materiał aby nie przypalić flizeliny.

Maski ochronne robimy z losowo skrojonych kawałków materiału więc mogą się nieznacznie różnić od wzoru na zdjęciu. Maski ochronne nie podlegają zwrotowi. Przed pierwszym użyciem maskę należy wyprać i wyprasować.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Maska ochronna wielorazowa”

Może spodoba się również…