Filiżanka z inicjałami róż

89,00 

Opis

Filiżanka z inicjałami i napisem Wierzę w Nas Kocham Cię.

Oglądają Państwo białą filiżankę gdzie nadrukowany jest napis “Wierzę w Nas Kocham Cię”. Ta filiżanka będzie idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, chłopaka, żony, męża, przyjaciółki, przyjaciela. Filiżanka z inicjałami sprawi, że osoba obdarowana na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Ten prezent to wasz skromny wyraz pamięci o drugiej osobie. W dedykacji zawarte są słowa które każdego dnia lub chwilach słabości będą przypominać drugiej osobie o waszej miłości i dodawać jej otuchy. Walentynki, urodziny, imieniny to idealny moment aby obdarować swoją bliską osobę takim prezentem. Taki prezent na pewno mile ją zaskoczy.

Istnieje możliwość zmiany napisu na wskazany przez Państwa. Na filiżance możemy nadrukować same inicjały lub inne grafiki które są w naszym sklepie na innych produktach. Wystarczy napisać wiadomość. Zestaw zawiera filiżankę z inicjałami, talerzyk i łyżeczkę która dodaje całości elegancji. Produkt wysokiej jakości.

-pojemność 150ml

-przeznaczony do mycia w zmywarce

-nadaje się do mikrofalówki

 

Porcelana to rodzaj białej, przeświecającej ceramiki wysokiej jakości, wynaleziony w Chinach w VII wieku. Charakteryzuje się niską nasiąkliwością, bardzo dobrymi właściwościami dielektrycznymi, dużą wytrzymałością mechaniczną oraz wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych i nieprzepuszczalnością dla cieczy i gazów. W Europie, produkcję białej porcelany datuje się na 1709r. Porcelanę nazywano „białym złotem”, gdyż zastępowała złoto jako królewski podarunek, osiągając ceny porównywalne do kruszcu. Produkcja początkowo prowadzona była na małą skalę a pojedyncze egzemplarze traktowano jak dzieła sztuki. Dopiero pod koniec lat 20. stała się bardziej dostępna, ale i tak przez dłuższy czas porcelana ta była rozdawana, a nie sprzedawana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filiżanka z inicjałami róż”

Może spodoba się również…