Kubek dla nauczycielki

52,00 

Opis

Kubek dla nauczycielki

Oglądają Państwo kubek dla nauczycielki biały z spersonalizowaną dedykacją. Na kubku nadrukowany jest napis “Trzeba mieć wielkie serce aby kształcić małych ludzi”.

Ten kubek latte biały będzie idealnym pomysłem na prezent dla Nauczyciela na zakończenie roku szkolnego oraz z takiej okazji jak Dzień Nauczyciela. Taki podarunek sprawi, że osoba obdarowana na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Ten prezent to wasz skromny wyraz wdzięczności za to, że mimo obiektywnych trudności w kształceniu cel został osiągnięty. W dedykacji dodajcie mu wiary – w siebie, w sens jej pracy i w was. Jej wdzięcznych uczniów – taki prezent dla nauczycielki na pewno mile ją zaskoczy. Jeśli jesteś w radzie rodziców lub masz problem ze znalezieniem oryginalnego prezentu dla nauczyciela to świetnie trafiłeś. Kubek latte dla nauczycielki sprawdzi się idealnie na ciepłą kawę lub herbatę. Będzie on też pięknie się prezentował na biurku nauczyciela.

Kubek dla nauczycielki

Kubek latte do kawy 450 ml pozwala na estetyczne i efektowne podawanie kawy latte, latte macchiato, flat white czy dalonga coffee. Duże poręczne ucho umożliwia wygodne delektowanie się gorącymi i zimnymi napojami.

Rys historyczny

Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, czyli pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.W szkołach i innych placówkach oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbywają się zazwyczaj uroczyste akademie, przedstawienia i inne wydarzenia.

 

Dodatkowe informacje na temat kubek latte biały :

-kubek można myć w zmywarce

-pojemność 450ml.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kubek dla nauczycielki”

Może spodoba się również…