Kubek burger i frytki najlepsza para

52,00 

 

 

Opis

Kubek najlepsza para

Oglądacie państwo kubek najlepsza para na którym nadrukowane są burger i frytki. Burger i frytki to nierozłączna para która doskonale się uzupełnia. W takim kubku aromatyczna kawa czy rozgrzewająca herbata smakuje najlepiej. Kubek burger i frytki to idealny prezent na dzień chłopaka czy walentynki. Taki prezent zdecydowanie będzie dobrze się kojarzył i nie pozwoli mu o Tobie zapomnieć.

Dodatkowe informacje:

Kubek o pojemności 450 ml.

Dzień chłopaka to coroczne święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce. W efekcie święto to powstało jako odpowiednik dnia Dnia Kobiet.
Jak podaje angielska Wikipedia, “International Men’s Day” był po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago.
Dzień chłopaka najczęściej obchodzony jest w szkołach przez młode osoby, zatem w tym dniu dziewczyny wręczają swoim kolegą drobne upominki. Wydarzenie ma najczęściej charakter humorystyczny i jest okazją do luźniejszej atmosfery na lekcjach. To właśnie w ten dzień kobiety wręczają chłopakom wspaniałe i niezapomniane prezenty.

Walentynki to coroczne święto obchodzone 14 lutego w Polsce. Nazwa pochodzi od św. Walentego który wspominany jest w tym dniu również w Kościele katolickim, zatem w tym dniu zakochani obdarowują się wzajemnie “walentynkami”, zazwyczaj są to drobne lub większe prezenty. Królują serduszka, ozdoby, wiersze, wierszyki zawierające wyznania miłosne.  W konsekwencji walentynki są jednym z najpopularniejszych świąt, które celebruje się niemal na całym świecie. To idealny czas aby spędzić go z najbliższą osobą w sposób wyjątkowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kubek burger i frytki najlepsza para”

Może spodoba się również…