Kubek złocony dla nauczycielki

99,00 

Opis

Oglądają Państwo biały kubek złocony dla nauczyciela. Złocenie na kubku dodaje mu elegancji. Na kubku nadrukowany jest napis “Nie tylko z książek płynie dobra nauka, z serca nauczać to jest wielka sztuka”. Istnieje możliwość zmiany napisu na wskazany przez Państwa. Produkt wysokiej jakości, wykończony złoceniem.

Ten kubek będzie idealnym pomysłem na prezent dla Nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Kubek złocony dla nauczyciela sprawi, że osoba obdarowana na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Ten prezent to wasz skromny wyraz wdzięczności za to, że mimo obiektywnych trudności w kształceniu cel został osiągnięty. W dedykacji dodajcie mu wiary – w siebie, w sens jej pracy i w was, jej wdzięcznych uczniów. Dzień Edukacji Narodowej to idealny moment aby obdarować swoją nauczycielkę takim prezentem. Taki prezent dla nauczycielki na pewno mile ją zaskoczy.

-pojemność 300ml

-przeznaczony do mycia ręcznego, ale ze względu na wysokiej jakości powłokę polimerową dobrze znosi mycie w zmywarkach i po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów.

-nie nadaje się do mikrofalówki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kubek złocony dla nauczycielki”

Może spodoba się również…