Kubek złocony dla nauczycielki

99,00 

Opis

Kubek złocony dla nauczycielki

Oglądają Państwo kubek złocony dla nauczycielki. Złocenie na kubku dodaje mu elegancji. Na kubku nadrukowany jest napis “Trzeba mieć wielkie serce aby kształcić małych ludzi”. Istnieje możliwość zmiany napisu na wskazany przez Państwa. Produkt wysokiej jakości, wykończony złoceniem.

Ten kubek będzie idealnym pomysłem na prezent dla Nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Kubek złocony dla nauczyciela sprawi, że osoba obdarowana na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Ten prezent to wasz skromny wyraz wdzięczności za to, że mimo obiektywnych trudności w kształceniu cel został osiągnięty. W dedykacji dodajcie mu wiary – w siebie, w sens jej pracy i w was. Jej wdzięcznych uczniów – taki prezent dla nauczycielki na pewno mile ją zaskoczy. Jeśli jesteś w radzie rodziców lub masz problem ze znalezieniem oryginalnego prezentu dla nauczyciela to świetnie trafiłeś. Kubek złocony dla nauczycielki sprawdzi się idealnie na ciepłą kawę lub herbatę. Będzie on też pięknie się prezentował na biurku nauczyciela. W dedykacji dodajcie mu wiary – w siebie, w sens jej pracy i w was. Jej wdzięcznych uczniów. Dzień Edukacji Narodowej to idealny moment aby obdarować swoją nauczycielkę takim prezentem. Taki prezent dla nauczycielki na pewno mile ją zaskoczy.

Kubek złocony dla nauczycielki

Nadaje się również do serwowania np. zimnych soków, lemoniady oraz kakao.Duży kubek 300 ml ma poręczne ucho. Pijąc ciepłą herbatę nie oparzysz się. Komfortowo przeniesiesz też zimne napoje i łatwiej unikniesz ich przypadkowego rozlania.

Rys historyczny

Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, czyli pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.W szkołach i innych placówkach oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbywają się zazwyczaj uroczyste akademie, przedstawienia i inne wydarzenia.

Dodatkowe informacje na temat kubek złocony dla nauczycielki:

-pojemność 300ml

-przeznaczony do mycia ręcznego, ale ze względu na wysokiej jakości powłokę polimerową dobrze znosi mycie w zmywarkach i po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów.

-nie nadaje się do mikrofalówki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kubek złocony dla nauczycielki”

Może spodoba się również…