Bon podarunkowy lux 30szt.

237,00 

Opis

Oglądają Państwo wyjątkowy elegancki bon podarunkowy firmowy z Twoim logo. Bon można podarować osobie kiedy nie do końca mamy pewność czym ją zadowolić. Bon podarunkowy jest twardy, jest 5 mm grubości w kontrastowym kolorze czerwieni przez co wygląda reprezentacyjnie. Taki utwardzony bon polecamy szczególnie hotelom, restauracjom, salonom kosmetycznym i spa, jubilerom. Wśród luksusowych branż, gdzie wartość prezentów jest większa a oprawa wizualna szczególnie ważna. Z jednej strony nadrukowane jest logo firmy lub nazwa a z drugiej, miejsce na wpisanie imienia i nazwiska, nazwy usługi, kwoty i daty. Bony mogą być na białym lub czarnym kolorze. Czerwona kokarda podkreśla charakter i przeznaczenie bonu. Czerwony boczny rant.
Po zakupie prosimy o przesłanie meila z danymi teleadresowymi firmy które umieszone będą na bonie (według życzenia), ilość rubryk i nazwy rubryk które będzie można uzupełniać oraz logo w formacie jpg lub pdf w jakości 300 dpi.

Dużo przemawia za użyciem bonu podarunkowego w Twojej firmie. Dostajesz zapłatę z góry a realizacja jest w późniejszym terminie. Nie musisz martwić się o uregulowanie należności i zwrot nieudanego prezentu. Proponując voucher upominkowy przywiązujesz klientów do swojej marki. Wręczenie bonu jest też świetnym sposobem nagradzania i motywowania pracowników. Bon podarunkowy to 100% zadowolenia ponieważ podwyższasz sprzedaż swojej firmy a obdarowany będzie miał możliwość dogodnego ustalenia szczegółów realizacji bonu. Voucher upominkowy idealnie zastąpi Ci krępujący moment wręczenia prezentu w postaci pieniędzy.
Zamów bon podarunkowy dla Twojej firmy

Rozmiar 13,9 x 9,8 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bon podarunkowy lux 30szt.”

Może spodoba się również…