Bluza dla Mikołaja

169,00 

Opis

Nie lubisz świąt jak Grinch? Ciągłe bieganie za prezentami, objadanie się przy stole? Wszystkie ciocie zjeżdżają się i chcą cię uściskać? Rozmowy przy stole czy masz dziewczynę i kiedy się w końcu ożenisz? Jeszcze na dodatek masz na imię Mikołaj? Mamy na to lekarstwo 😉 zieloną jak Grinch bluzę z Mikołajem i prezentem od niego hah 😉 Bluza męska na plecach ma niepozorne pytanie co chcesz dostać od Mikołaja?

Byłeś niegrzeczny w tym roku? Nie spodziewaj się wiele od Mikołaja 😉

Bluza męska wykonana jest z gładkiej bawełny z prosto wszytymi rękawami i kapturem oraz naszyta kieszenią z przodu.

Animacja “Grinch” to historia zgryźliwego zielonego stwora, który ponad wszystko nie przepada za świętami. Mieszka w swojej samotni, z dala od Ktosiowa, ale co roku słyszy radosne kolędowanie i widzi oślepiający blask światełek choinkowych. W tym roku mieszkańcy zapowiadają trzykrotnie huczniejsze świętowanie gwiazdki, co doprowadza Grincha do szału.

Zdecydowanie nie jest zwyczajnym, szarym człowiekiem. Mikołaj to bardzo ambitny mężczyzna, który, działając, znacznie przerasta możliwości innych ludzi. Musi mieć określony w życiu cel, a nic i nikt go nie zatrzyma. Wszelkie działanie wiąże się dla niego z walką, a Mikołaj jest odważny i nie cofa się, gdy trzeba podjąć ryzyko. Jest w stanie poświęcić wszystko zarówno przy zaspokajaniu swoich potrzeb, jak i dla wyższej, szlachetnej idei. To inteligentny i śmiały mężczyzna, ale nie stara się błyszczeć. Niestety jest mało komunikatywny, przez co chłodny w kontaktach z innymi, wewnętrznej czułości i zmysłowości jednak mu nie brak. Uczucia okazuje bardzo powściągliwie. Życie z nim wymaga wiele odwagi.

Informacje dodatkowe

rozmiar

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL

Może spodoba się również…