Bluza z czapką Mikołaja

149,00 189,00 

Opis

Byłeś niegrzeczny w tym roku? Nie spodziewaj się wiele od Mikołaja 😉  Możesz sam sprawić sobie prezent. Bluza męska z czapką Mikołaja będzie fajną stylówą w okresie zimowym. Kto powiedział że po świętach nie można chodzić w takiej bluzie. Cały rok można.

O tym, że coraz bliżej święta przypominają czekoladowe mikołaje, ozdobnie opakowane pierniczki, marcepan czy słodkie bałwanki. Bożonarodzeniowy biznes zaczął się kręcić, więc nie brakuje także klientów zainteresowanych innymi towarami jak bluza męska czy kubek z nadrukiem. Wielu na razie tylko ogląda, część już kupuje, choć to dopiero pierwsze dostawy świątecznego asortymentu, to najlepszy moment na zakupy prezentu na gwiazdkę.

Bluza męska z czapka wykonana jest z gładkiej bawełny z prosto wszytymi rękawami i kapturem oraz naszyta kieszenią z przodu.

Prezenty na gwiazdkę nie będą już Twoją zmorą.

Aby zrobić świąteczny klimat potrzeba wielu przygotowań. Lista zrobiona i tylko realizujesz: choinka kupiona, karp pływa w wannie, pierogi ulepione, kartki wysłane, prezenty kupione, yyyy zaraz zaraz! Wpadasz w popłoch, biegasz po sklepach szukasz, przebierasz, czasu coraz mniej a prezentów dalej nie ma ponieważ zostały same resztki. Na poszukiwaniach kończy, a prezentu jak nie było tak nie ma! Znasz ten scenariusz? Dzięki ideagraf.pl już nigdy nie się nie powtórzy. Zakupy na naszej stronie możesz realizować 24h/d. Przepiękne kubki personalizowane, koszulki z zabawnymi nadrukami, bluzy z napisami, personalizowane fartuchy kuchenne i stoliki śniadaniowe z osobistym grawerem to wspaniałe propozycje !  Przygotuj ciepłą herbatę, usiądź wygodnie w fotelu, odpal  ideagraf.pl i zrelaksowany wybierz najlepsze prezenty świąteczne dla całej swojej rodziny!

Informacje dodatkowe

rozmiar

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL