-19%

Fartuch ochronny król grilla

130,00 

Opis

Przedstawiamy męski fartuch ochronny z nadrukiem “Adam król grilla”. Fartuch ochronny to nieodzowny atrybut każdego szefa kuchni. Idealnie nadają się dla zaprawionego kucharza jak, amatora który dopiero zaczyna przygodę w kuchni.  Ten czarny fartuch to wspaniały prezent na święta i inne okazje jak dzień matki, dzień ojca, dzień babci, dzień dziadka, urodziny. Każda żona, siostra, synowa, córka, syn zięć, brat, kolega ucieszy się z takiego prezentu. W takim fartuchu każde danie wyjdzie wyśmienicie. Ponieważ wykonane są z najwyższej jakości materiałów, służyć będą w każdym domu przez długie lata. Fartuch z nadrukiem wykonany jest z solidnego grubego materiału. Fartuch posiada naszytą kieszonkę.

Rozmiar uniwersalny. Prać do 40 stopni C.

Więcej słynnych kucharzy to mężczyźni np. Gordon Ramsay, Jamie Oliver, Anthony Bourdain i Rock&Roll, Karol Okrasa, Pascal Brodnicki. Nie może zabraknąć też kobiet takich jak Nigella Lawson i Magda Gessler.

Gordon Ramsey – z pochodzenia Szkot, wychował się w Stratford-upon-Avon w Anglii. Wiele wskazywało na to, że w przyszłości zostanie zawodowym sportowcem. Jednak ze względu na kontuzję, postanowił kontynuować naukę w szkole o kierunku hotelarskim. Wkrótce potem rozpoczęła się jego zawodowa kariera, jako szefa kuchni. Po kilkuletniej współpracy z wieloma słynnymi kucharzami został szefem nowej restauracji Aubergine i wkrótce potem rozsławił ją, zdobywając wiele prestiżowych nagród, w tym dwie gwiazdki w przewodniku Michelina.

 

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fartuch ochronny król grilla”

Może spodoba się również…