Kalendarz ze zdjęciami 12 stronowy A3 velvet

64,90 

Opis

Foto kalendarz ścienny to najpopularniejszy kalendarz używany w naszych domach i biurach. Kalendarz z twoimi zdjęciami to wspaniała pamiątka z wakacji lub wydarzeń z zeszłego roku. Masz dużo fotografii które chcesz często oglądać? Może niedługo szykuje się jakaś uroczystość i nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Jeśli posiadasz zdjęcia które sprawią jej radość, nie czekaj. Przygotuj 12 poziomych fotografii dobrej jakości. Im lepszej jakości zdjęcia tym piękniejszy będzie Twój kalendarz. Mówiąc o fotografiach dobrej jakości nie mamy na myśli sztucznie wymuszone przeróbki w programach do obróbki zdjęć. Jasne, dopuszcza się delikatne “podciągnięcie” zdjęcia ale nie oszukuj się pixeli nie dorobisz. Każde zdjęcie wydrukowane jest na osobnej stronie. w formacie A3, 297x429mm, na papierze 130g. Przód i tył okładki zrobiony jest z sztywnego papieru 300g.

KALENDARZ Z TWOIMI ŚWIĘTAMI

Nasze kalendarze są bardzo funkcjonalne dzięki stosunkowo dużym cyfrom i literom które można łatwo przeczytać z daleka. Idea trzech kalendariów na jednej stronie jest taka żeby było widać miesiąc poprzedni, teraźniejszy i przyszły, z czego największe kalendarium jest z bieżącego miesiąca. W sumie foto kalendarz na rok 2021 obejmują okres od grudnia 2020 do stycznia 2022 roku. Pięknie dobrane tła nadają całości elegancji i spójności. Okienko które wskazuje dany dzień jest w kontrastowym czerwonym kolorze i łatwo “ściąga” wzrok na dany dzień. Starannie zrobione kalendaria zawierają wszystkie polskie święta i dni wolne od pracy które zaznaczone są na czerwono. Oprócz imienin które znajdują się przy każdym dniu, zaznaczone są również święta i daty godne uwagi. Oprócz tego możesz umieścić w kalendarium swoje imieniny, urodziny lub inne daty do zapamiętania.

Wróciłeś z gór, wakacji? Kup foto kalendarz, wyślij nam swoje wybrane dobrej jakości zdjęcie i gotowe. W rezultacie będziesz miał piękny, funkcjonalny kalendarz z godnymi upamiętnienia chwilami. Szukasz prezentu dla babci i dziadka na urodziny dla koleżanki lub chłopaka na święta Bożego Narodzenia? Zalazłeś idealny prezent. Nic nie sprawi im radości tak jak widok swoich najbliższych przez cały rok. Wybierz dobre zdjęcie koniecznie w poziomie i kupuj kalendarz.

Z naszym kalendarzem nie zapomnisz o żadnym święcie. Święto, to okres szczególny, najczęściej kojarzący się z odpoczynkiem, czasem wolnym od pracy, spotkaniami rodzinnymi. Święta posiadają różną genezę oraz różny zasięg. Duża część świąt w Polsce ma charakter religijny. Polska jest krajem, w którym dominuje katolicyzm, stąd szereg świąt kościelnych (np. Wielkanoc, Boże Ciało), ale święto może również upamiętniać ważne wydarzenie (np. bitwę), skupiać uwagę na istotnych problemach (np. Sprzątanie świata), czy też być okazją do uczczenia osoby (np. Jana Pawła II) albo grupy społecznej (np. pracowników) lub zawodowej (np. górników).

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kalendarz ze zdjęciami 12 stronowy A3 velvet”

Może spodoba się również…