Kartka Bożonarodzeniowa z logo

58,00 

Opis

Kartka bożonarodzeniowa

Oglądają Państwo kartkę z Bożonarodzeniowym motywem, która wykonana jest z wysokiej jakości matowego papieru o gramaturze 300 g/m2. W środku kartki znajdują się gotowe standardowe życzenia lub mogą Państwo przesłać zredagowane przez siebie w wiadomości przy zakupie. Nie oznacza to jednak personalizacji.  W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancką kartę bożonarodzeniową pod którą tylko się podpisujecie 🙂 Mogą Państwo również zamówić kartkę świąteczną bez zadruku w środku w której własnoręcznie wpiszecie życzenia, wystarczy napisać to w wiadomości przy zakupie. Zrobiona ręcznie kartka bożonarodzeniowa na której napiszecie dobre słowa będzie miłym gestem dla adresatów.

Początki wysyłania kartek świątecznych sięgają dalekiego Egiptu, gdzie ludzie pisali życzenia świąteczne na papirusie lub w Chinach. Wysyłano życzenia na czerwonym tle przypominającym obchody Nowego Roku. W Europie w 15 wieku zaczęto produkować kartki ręcznie, nie tylko na Boże Narodzenie, ale także z okazji Walentynek.

Tak już jest, że z biegiem czasu myślimy o tym, jakby można było ułatwić sobie życie. Jednym ze sposobów stało się zastępowanie tradycyjnych kartek świątecznych kartkami w formie elektronicznej. Wysłanie życzeń przez sms, e-kartkę czy na portalu społecznościowym jest to o wiele prostsze. Dotychczas musieliśmy wybrać się na pocztę po kartki i znaczki, po przyjściu do domu je wypisać i ponownie zanieść do skrzynki. Poczta również bywa zawodna i okazywało się, że życzenia do niektórych dochodziły dopiero kilka czy kilkanaście dni po świętach. Nie oszukujmy się to nie to samo. Teraz poczta działa sprawnie a wysłanie tradycyjnej korespondencji jest po prostu eleganckie i tworzy klimat. Pamiętajmy więc o tradycyjnej metodzie wysyłania kartek świątecznych.

Kartka po złożeniu jest w rozmiarze 20 x 10 cm. Kartka wchodzi do koperty DL.

Ze względów technicznych mogą Państwo zamówić minimalnie 10 szt. z jednego wzoru kartek.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kartka Bożonarodzeniowa z logo”

Może spodoba się również…