Kartki Bożonarodzeniowe BN5 12szt.

70,80 

Opis

Kartka bożonarodzeniowa

Oglądają Państwo kartkę z Bożonarodzeniowym motywem, która wykonana jest z wysokiej jakości matowego papieru o gramaturze 300 g/m2. W środku kartki znajdują się gotowe standardowe życzenia lub mogą Państwo przesłać zredagowane przez siebie w wiadomości przy zakupie. Nie oznacza to jednak personalizacji.  W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancką kartę bożonarodzeniową pod którą tylko się podpisujecie 🙂 Mogą Państwo również zamówić kartkę świąteczną bez zadruku w środku w której własnoręcznie wpiszecie życzenia, wystarczy napisać to w wiadomości przy zakupie. Zrobiona ręcznie kartka bożonarodzeniowa na której napiszecie dobre słowa będzie miłym gestem dla adresatów.

Życzenia jakie znajdują się w środku po prawej stronie.

Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Niech te wyjątkowe dni będą spokojne i radosne, niech upłyną w ciepłej rodzinnej atmosferze,
przy dźwiękach kolędy i przyniosą zasłużony odpoczynek.

Niech Nowy Rok będzie rokiem pomyślności, szczęścia i dostatku,
by spełniły się wszystkie nadzieje, marzenia i plany.
Aby każdy dzień dostarczał zadowolenia, spełnienia i ludzkiej życzliwości.

Kartka po złożeniu jest w rozmiarze 210 x 99 cm.

Komplet obejmuje 6 kart, po 2szt. z każdego wzoru

 

Początki wysyłania kartek świątecznych sięgają dalekiego Egiptu, gdzie ludzie pisali życzenia świąteczne na papirusie lub w Chinach. Wysyłano życzenia na czerwonym tle przypominającym obchody Nowego Roku. W Europie w 15 wieku zaczęto produkować kartki ręcznie, nie tylko na Boże Narodzenie, ale także z okazji Walentynek.

Tak już jest, że z biegiem czasu myślimy o tym, jakby można było ułatwić sobie życie. Jednym ze sposobów stało się zastępowanie tradycyjnych kartek świątecznych kartkami w formie elektronicznej. Wysłanie życzeń przez sms, e-kartkę czy na portalu społecznościowym jest to o wiele prostsze. Dotychczas musieliśmy wybrać się na pocztę po kartki i znaczki, po przyjściu do domu je wypisać i ponownie zanieść do skrzynki. Poczta również bywa zawodna i okazywało się, że życzenia do niektórych dochodziły dopiero kilka czy kilkanaście dni po świętach. Nie oszukujmy się to nie to samo. Teraz poczta działa sprawnie a wysłanie tradycyjnej korespondencji jest po prostu eleganckie i tworzy klimat. Pamiętajmy więc o tradycyjnej metodzie wysyłania kartek świątecznych.

 

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kartki Bożonarodzeniowe BN5 12szt.”

Może spodoba się również…