Poduszka z dedykacją dla nauczyciela

59,00 

Opis

 Poduszka z dedykacją dla nauczyciela

Oferujemy poduszkę z nadrukiem na poszewce. Taka poduszka z dedykacją dla nauczyciela sprawdzi się idealnie jako prezent z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na zakończenie roku lub urodziny nauczycielki lub nauczyciela.

Na poduszce nadrukowany jest napis “Trzeba mieć wielkie serce aby kształcić małych ludzi”. Nie zabrakło również żartobliwego dodatku “i porządnie się wyspać” żeby mieć siłę sprostać trudom codzienności 🙂

Ta poduszka będzie idealnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Nauczyciela lub na zakończenie roku szkolnego. Taki podarunek sprawi, że osoba obdarowana na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Ten prezent to wasz skromny wyraz wdzięczności z uwagi że mimo trudności w kształceniu cel został osiągnięty. W dedykacji dodajcie mu wiary – w siebie, w sens jej pracy i w was.  Jej wdzięcznych uczniów – taki prezent dla nauczycielki na pewno mile ją zaskoczy. Poduszka z dedykacją to świetny podarunek, który ociepli wnętrze sypialni.

Historia i zastosowanie poduszki:

Poduszki dekoracyjne zazwyczaj umieszczamy luźno na sofach lub fotelach. Często też stosuje się je na łóżkach, parapetach, a nawet podłodze. Poduszki ozdobne służą do celów estetyczych jak i funkcjonalnych. Początkowo były używane głównie przez bogatych. Trudności złożonych technik barwienia i szycia poprowadziły do rozwoju poduszek jako formy sztuki.

Dodatkowe informacje:

Wymiary poduszki: 40×40,

Dwustronny nadruk wykonujemy metodą sublimacji, która jest trwała i odporna na temperaturę oraz pranie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Poduszka z dedykacją dla nauczyciela”