Koszulka damska biała patriotyczna brokat

59,00 

Opis

Koszulka z orłem

Przedstawiamy Państwu projekt na: koszulka z orłem bawełniana. Wykonany wzór na koszulkę może znaleźć się zarówno na czarnej jak i białej koszulce.

Opis dla – koszulka z orłem:

Na koszulce znajduje się piękny brokatowy nadruk we wzór orła ze złotą koroną. Ubrania patriotyczne świetnie sprawdzą się na ważne uroczystości, na przykład Święto Niepodległości. Wyjście na spacer w koszulce patriotycznej w tak ważne dni dla naszego kraju podkreśli podniosłą atmosferę odpowiednim ubiorem. Modne koszulki dla patriotów tworzymy po to, aby wyrazić swój szacunek do historii Polski. Szczególnie polecamy koszulki  z godłem, które możemy nosić nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień.

Patriotyzm:

Patriotyzm to postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęci ponoszenia za nią ofiar i gotowości do jej obrony. Charakteryzuje się przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby, poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub nawet życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

Dodatkowe informacje:

Rozmiary koszulek zaczynają się już od XS a kończą na XL.Tabelę rozmiarów koszulek damskich znajdą Państwo w galerii produktu.

Informacje dodatkowe

rozmiar

XS, S, M, L, XL

Może spodoba się również…