Koperta olivka z zadrukiem wewnątrz

3,99 

Opis

Oglądają Państwo zieloną kopertę z serii olivka. Projekt koperty jest utrzymany w oliwkowych kolorach. Oliwkowa tonacja kolorów będzie elegancko wyglądać i doda odpowiedniego charakteru uroczystości. Koperta z oliwkowymi listkami, gołąbkami i hostią będzie doskonale pasować do uroczystości jaką jest pierwsza komunia. Uniwersalny projekt będzie idealny dla dziewczynki jaki i dla chłopca. Koperta olivka z nadrukiem wewnątrz idealnie pasuje do zaproszeń w tym samym stylu dostępnych w naszym sklepie. Elegancka koperta z nadrukiem oliwkowych liści, spodoba się każdemu dziecku i odda charakter uroczystości. Możecie również dokupić zaproszenie z nadrukiem tego samego motywu która nawiązuje do stylu koperty. Dodatkowym udogodnieniem będzie winietka w tym samym stylu co zaproszenie. W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancki komplet zaproszenie z kopertą gotowe do wręczenia 🙂 oraz winietkę która uzupełni całą galanterię papierniczą.

Koperta nie jest przecież tylko rodzajem opakowania. To pierwszy kontakt odbiorcy z naszym listem – jej wygląd wyraża więc szacunek do adresata i świadczy o naszej kulturze osobistej. Dane i adres umieszczone na kopercie są ponadto narzędziem dla doręczających i wskazówką na drodze, którą musi przebyć przesyłka, żeby trafić we właściwe ręce. Jest swego rodzaju gestem wyrażającym nasz szacunek do adresata. Dodatkami w tym samym stylu będą również magnes jako podziękowanie dla gości oraz menu ze spisem potraw.

Koperta olivka pasuje do zaproszeń z tej samej serii. Minimalna ilość zamówienia to 8szt.

Koperta olivka z zadrukiem wewnątrz 114 x 164mm C6

Koperta – płaskie, zazwyczaj papierowe opakowanie, przeznaczone do przesyłania listów, kartek pocztowych lub innych przesyłek pocztowych. Na przodzie koperty, w prawym górnym rogu przyklejane są znaczki pocztowe. Koperty występują w różnych formatach, od C6 do C4 oraz w większych rozmiarach.

Zaproszenie to inaczej prośba o przyjście dokądś i wzięcie udziału w czymś. Zaproszenie to również karta z prośbą o przybycie na jakąś uroczystość lub karta upoważniająca do wzięcia udziału w czymś.

Pierwsza komunia święta to katolicka uroczystość, w której podczas mszy wierni po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. W Polsce komunię świętą dzieci przyjmują w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Dzieci do tego dnia przygotowują się cały rok.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Koperta olivka z zadrukiem wewnątrz”

Może spodoba się również…