Winietka komunijna dla chłopca zielony wianek niebieskie koło 12szt.

18,00 

Opis

Oglądają Państwo winietkę imienną na stół na której nadrukowany jest wianek w zielono niebieskich kolorach. Winietka komunijna dla chłopca idealnie pasuje do zaproszeń w tym samym stylu dostępnych w naszym sklepie. Winietka komunijna dla chłopca w stylu z elementami boho w zielono niebieskich kolorach, spodoba się każdemu chłopcu i świetnie podkreśli charakter uroczystości. Możecie również dokupić zaproszenie z nadrukiem tego samego motywu która nawiązuje do stylu winietki. Dodatkowym udogodnieniem będzie koperta z wkładką z wewnętrznym nadrukiem w tym samym stylu co zaproszenie. W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancki komplet zaproszenie z kopertą gotowe do wręczenia 🙂 oraz winietkę która uzupełni całą galanterię papierniczą.

W meilu prosimy o przesłanie listę gości z zapisem imion lub imion i nazwisk tak jak mają widnieć na winietkach .

Wymiary winietki imiennej wynoszą 10x10cm. Po jej złożeniu jej wymiar to 5x10cm. Ze względów technicznych i ekologicznych minimalna ilość potwierdzenia przybycia to 12szt.

Styl boho to rustykalne wianki, kolorowe kwiaty, piórka, koronki, jednym słowem połączenie hipisowskiego luzu i naturalnością w każdej postaci.

Koperta – płaskie, zazwyczaj papierowe opakowanie, przeznaczone do przesyłania listów, kartek pocztowych lub innych przesyłek pocztowych. Na przodzie koperty, w prawym górnym rogu przyklejane są znaczki pocztowe. Koperty występują w różnych formatach, od C6 do C4 oraz w większych rozmiarach.

Zaproszenie to inaczej prośba o przyjście dokądś i wzięcie udziału w czymś. Zaproszenie to również karta z prośbą o przybycie na jakąś uroczystość lub karta upoważniająca do wzięcia udziału w czymś.

Pierwsza komunia święta to katolicka uroczystość, w której podczas mszy wierni po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. W Polsce komunię świętą dzieci przyjmują w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Dzieci do tego dnia przygotowują się cały rok. W coraz większej liczbie parafii prowadzi się także program formacji duchowej rodziców tych dzieci, zwykle przez świeckich katechistów, przygotowywanych do tego zadania w Szkole Katechistów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Winietka komunijna dla chłopca zielony wianek niebieskie koło 12szt.”

Może spodoba się również…