Zaproszenie komunijne zielone listki krzyż 8szt.

38,40 

Opis

Oglądają Państwo zaproszenie komunijne. Projekt zaproszenia komunijnego jest utrzymany w stylu boho.  Glirlanda z zielonych listków tworzy krzyż na którym umieszczony jest kielich z hostią. Takie symbole komunijne spodobają się każdemu dziecku. Zaproszenie komunijne z zielonymi listkami i kielich z hostią będzie doskonale pasować do uroczystości jaką jest pierwsza komunia. Może być użyte dla dziewczynki jaki i dla chłopca.  W środku zaproszenia znajduje się gotowa standardowa formuła lub mogą Państwo przesłać zredagowaną przez siebie w wiadomości przy zakupie. Zaproszenie po złożeniu ma rozmiar 148×105 mm. Możecie również dokupić kopertę z ozdobnym nadrukiem tego samego motywu po wewnętrznej stronie która nawiązuje do stylu zaproszenia. Dodatkowym udogodnieniem będzie winietka w tym samym stylu co zaproszenie. W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancki komplet gotowy do wręczenia 🙂 Mogą Państwo również zamówić zaproszenie komunijne bez zadruku w środku w którym własnoręcznie wykaligrafujecie formułę, wystarczy napisać to w wiadomości przy zakupie.

Zaproszenie komunijne ze zdjęciem zostało wykonane zostało z wysokiej jakości matowego papieru o gramaturze 300 g/m2

Ze względów technicznych i ekologicznych mogą Państwo zamówić minimalnie 10 szt. z jednego wzoru zaproszeń.

Styl boho to rustykalne wianki, kolorowe kwiaty, piórka, koronki, jednym słowem połączenie hipisowskiego luzu i naturalnością w każdej postaci.

Koperta – płaskie, zazwyczaj papierowe opakowanie, przeznaczone do przesyłania listów, kartek pocztowych lub innych przesyłek pocztowych. Na przodzie koperty, w prawym górnym rogu przyklejane są znaczki pocztowe. Koperty występują w różnych formatach, od C6 do C4 oraz w większych rozmiarach

Pierwsza komunia święta to katolicka uroczystość, w której podczas mszy wierni po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. W Polsce komunię świętą dzieci przyjmują w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Dzieci do tego dnia przygotowują się cały rok. W coraz większej liczbie parafii prowadzi się także program formacji duchowej rodziców tych dzieci, zwykle przez świeckich katechistów, przygotowywanych do tego zadania w Szkole Katechistów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaproszenie komunijne zielone listki krzyż 8szt.”

Może spodoba się również…