Naklejka powitalna Witamy Gości Weselnych

99,89 

Opis

Naklejka na tablicę/lustro Witamy Gości Weselnych w kolorze białym

Naklejka powitalna to stylowa i nowoczesna propozycja na tablicę aby ozdobić przyjęcie w stylu boho lub glamour. Taka tablica powitalna z pewnością nie tylko zaskoczy gości, ale także będzie ozdabiać ogród lub salę weselną. Możesz wykorzystać jakieś lustro które masz lub zamówić nowe w pięknej ramie i postawić na sztaludze.

Do każdej naklejki dołączona jest folia, przy pomocy której z łatwością przetransportujesz ją na lustro czy również szkło.

”Witamy Gości Weselnych” to naklejka powitalna do samodzielnego przyklejenia na Twoje lustro, tablicę bądź szybę. Przed nałożeniem naklejki odtłuść powierzchnię, na którą będziesz ją kleić, następnie usuń z naklejki delikatnie papier ochronny i nałóż ją wraz z folią transportową na suchą, odtłuszczoną powierzchnię. Wygładź, usuń powietrze i dociśnij mocno naklejkę.

Ta oferta dotyczy naklejki mieszczącej się na tablicy o wymiarach  50x70cm. Jeśli potrzebujesz większego  bądź mniejszego nadruku napisz do nas wiadomość. Po weselu można ściągnąć naklejkę, wyczyścić i korzystać z lustra. Ważne – Cena NIE zawiera lustra (dotyczy tylko naklejki, którą przykleisz na własne lustro czy też szkło). 
Znajdziesz u nas więcej propozycji na wesele np. zaproszenia, winietki, menu, pudełka na ciasto, etykiety i naklejki.
Tegoroczny sezon ślubny mocno nabiera tempa, ale wiele par młodych i wedding planerów już myśli o kolejnym oraz jakie trendy ślubne będą obowiązywać w przyszłym roku. Zanim zabierzecie się za ustalanie weselnych szczegółów, warto zapoznać się z tym, co będzie wtedy najmodniejsze. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, na co postawić zapraszamy po nasze zaproszenia i dodatki ślubne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naklejka powitalna Witamy Gości Weselnych”

Może spodoba się również…