Winietka liście funkia zielone różowe 12szt.

18,00 

Opis

Oglądają Państwo winietkę imienną na stół na której nadrukowane są liście funkia na różowym tle. Winietka idealnie pasuje do zaproszeń w tym samym stylu dostępnych w naszym sklepie. Winietka z imieniem wskaże gościom miejsce w którym mają siedzieć. Nadruk  liści funkia w połączeniu z różem świetnie podkreśli charakter uroczystości. Możecie również dokupić zaproszenie z nadrukiem tego samego motywu która nawiązuje do stylu winietki. Dodatkowym udogodnieniem będzie koperta z wkładką z wewnętrznym nadrukiem w tym samym stylu co zaproszenie. W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancki komplet zaproszenie z kopertą gotowe do wręczenia 🙂 oraz winietkę która uzupełni całą galanterię papierniczą. Jako podziękowanie możesz wręczyć magnes z imieniem i znaczeniem imienia.

W e-mailu prosimy o przesłanie listę gości z zapisem imion lub imion i nazwisk tak jak mają widnieć na winietkach .

Wymiary winietki imiennej wynoszą 10x10cm. Po jej złożeniu jej wymiar to 5x10cm. Ze względów technicznych i ekologicznych minimalna ilość potwierdzenia przybycia to 12szt.

Koperta – płaskie, zazwyczaj papierowe opakowanie, przeznaczone do przesyłania listów, kartek pocztowych lub innych przesyłek pocztowych. Na przodzie koperty, w prawym górnym rogu przyklejane są znaczki pocztowe. Koperty występują w różnych formatach, od C6 do C4 oraz w większych rozmiarach.

Zaproszenie to inaczej prośba o przyjście dokądś i wzięcie udziału w czymś. Zaproszenie to również karta z prośbą o przybycie na jakąś uroczystość lub karta upoważniająca do wzięcia udziału w czymś. Zadbaj więc o całą oprawę aby ktoś czół się uhonorowany.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Winietka liście funkia zielone różowe 12szt.”

Może spodoba się również…