Winietka love

18,00 

Opis

Oglądają Państwo winietkę imienną na stół na której nadrukowany jest na różowym tle ozdobny napis love. Winietka idealnie pasuje do zaproszeń w tym samym stylu dostępnych w naszym sklepie. Winietka z imieniem wskaże gościom miejsce w którym mają siedzieć. Nadruk ozdobnego napisu love w połączeniu z różem świetnie podkreśli charakter uroczystości. Możecie również dokupić zaproszenie która nawiązuje do stylu winietki. Dodatkowym udogodnieniem będzie koperta z wkładką z wewnętrznym nadrukiem w tym samym stylu co zaproszenie. W rezultacie, otrzymujecie Państwo elegancki komplet zaproszenie z kopertą gotowe do wręczenia 🙂 oraz winietkę która uzupełni całą galanterię papierniczą. Jako podziękowanie możesz wręczyć magnes z imieniem i znaczeniem imienia.

W e-mailu prosimy o przesłanie listę gości z zapisem imion lub imion i nazwisk tak jak mają widnieć na winietkach .

Wymiary winietki imiennej wynoszą 10x10cm. Po jej złożeniu jej wymiar to 5x10cm. Ze względów technicznych i ekologicznych minimalna ilość potwierdzenia przybycia to 12szt.

Koperta – płaskie, zazwyczaj papierowe opakowanie, przeznaczone do przesyłania listów, kartek pocztowych lub innych przesyłek pocztowych. Na przodzie koperty, w prawym górnym rogu przyklejane są znaczki pocztowe. Koperty występują w różnych formatach, od C6 do C4 oraz w większych rozmiarach.

Zaproszenie to inaczej prośba o przyjście dokądś i wzięcie udziału w czymś. Zaproszenie to również karta z prośbą o przybycie na jakąś uroczystość lub karta upoważniająca do wzięcia udziału w czymś. Zadbaj więc o całą oprawę aby ktoś czół się uhonorowany.

Winietka to karta miejsca, kartka papieru wskazująca, który stolik ma zająć gość na imprezie, takiej jak ślub lub bankiet. Jest przydzielona do siedzenia. Karty miejsc na ogół mają imię i nazwisko gościa, a także często mają jakiś wzór lub styl.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Winietka love”

Może spodoba się również…