Fartuch ochronny to nieodzowny atrybut każdego domowego szefa kuchni a także sprawdza się w różnorodnych gabinetach kosmetycznych czy salonach fryzjerskich. Zabezpieczy ubranie przed pryskającym tłuszczem oraz wszelkimi brudzącymi artykułami spożywczymi, czy tez różne środkami chemicznymi które mogą zostawić nieestetyczne plamy. Fartuch ochronny z oryginalnym designem stanowić będzie ozdobę nie tylko kucharza, fryzjera, kosmetyczki ale także nada klimatu wnętrzu kuchni. Taki spersonalizowany fartuch będzie super prezentem dla bliskiej osoby. Solidne fartuchy sprawdzą się w każdej kuchni oraz gabinetach kosmetycznych jako strój ochronny, który zabezpieczy nasze ubrania podczas przygotowywania wszelkich potraw lub  mieszaniu farb czy innych kosmetyków. Idealnie łączyć się będą zarówno z nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzem. Solidny, sztywny materiał sprawia że fartuch jest funkcjonalny i idealnie ochroni nasze ubranie.
Wykonane z najwyższej jakości materiałów służyć będą w każdym domu przez długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fartuch kuchenny kur domowy który będzie przekornym  prezentem dla męża który rzadko pomaga w obowiązkach domowych a jednocześnie ma dystans do siebie. Dostępne są również fartuchy na inne okazje.
Fartuch kuchenny Fajne Ciacho będzie idealnym prezentem dla chłopaka a Fartuch Słodka babeczka dla dziewczyny. Fartuch ochronny Nadchodzi gorące danie idealnie nada się dla zaprawionego kucharza.

Prezent dla chłopaka, kolegi, przyjaciela, męża, taty

Mamy też coś na prezent dla kolegi i przyjaciela. Fartuch ochronny Kur domowy. Będzie idealnym pomysłem na prezent dla chłopaka, kolegi, przyjaciela, męża, taty który piastuje tą niewymownie zaszczytną posadę 😉

Prezent dla dziewczyny, żony, siostry, mamy lub sąsiadki

Mamy też coś na prezent dla koleżanki lub przyjaciółki. Fartuch ochronny Niezależna Kura domowa z imieniem. Będzie idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, żony, siostry, mamy lub sąsiadki który piastuje tą niewymownie zaszczytną posadę 😉

Więcej słynnych kucharzy to mężczyźni np. Gordon Ramsay, Jamie Oliver, Anthony Bourdain i Rock&Roll, Karol Okrasa, Pascal Brodnicki. Nie może zabraknąć też kobiet takich jak Nigella Lawson i Magda Gessler.

Gordon Ramsey – z pochodzenia Szkot, wychował się w Stratford-upon-Avon w Anglii. Wiele wskazywało na to, że w przyszłości zostanie zawodowym sportowcem. Jednak ze względu na kontuzję, postanowił kontynuować naukę w szkole o kierunku hotelarskim. Wkrótce potem rozpoczęła się jego zawodowa kariera, jako szefa kuchni. Po kilkuletniej współpracy z wieloma słynnymi kucharzami został szefem nowej restauracji Aubergine i wkrótce potem rozsławił ją, zdobywając wiele prestiżowych nagród, w tym dwie gwiazdki w przewodniku Michelina.