Ścienny kalendarz trójdzielny to najpopularniejszy kalendarz używany w naszych domach i biurach.

Nasze kalendarze są bardzo funkcjonalne dzięki stosunkowo dużym cyfrom i literom które można łatwo przeczytać z daleka beż konieczności przewijania stron. Idea trójdzielnych kalendarzy jest taka żeby było widać miesiąc poprzedni, teraźniejszy i przyszły. W sumie kalendaria trójdzielne na rok 2021 obejmują okres od grudnia 2020 do stycznia 2022 roku.

Okienko które wskazuje dany dzień jest w kontrastowym czerwonym kolorze i łatwo “ściąga” wzrok na dany dzień. Na dole pod kalendariami umieszone są daty do zapamiętania z świętami naszymi i naszych najbliższych lub miejsce na dedykację lub hasło.  Starannie zrobione kalendaria zawierają wszystkie polskie święta i dni wolne od pracy które zaznaczone są na czerwono. Oprócz imienin które znajdują się przy każdym dniu, zaznaczone są również święta i daty godne uwagi

Wróciłeś z gór, wakacji? Kup kalendarz trójdzielny, wyślij nam swoje wybrane dobrej jakości zdjęcie i gotowe. W rezultacie będziesz miał piękny, funkcjonalny kalendarz z godnymi upamiętnienia chwilami. Szukasz prezentu dla babci i dziadka na święta Bożego Narodzenia? Zalazłeś idealny prezent. Nic nie sprawi im radości tak jak widok swoich najbliższych przez cały rok. Wybierz dobre zdjęcie koniecznie w poziomie i kupuj kalendarz.

Z naszym kalendarzem nie zapomnisz o żadnym święcie. Święto, to okres szczególny, najczęściej kojarzący się z odpoczynkiem, czasem wolnym od pracy, spotkaniami rodzinnymi. Święta posiadają różną genezę oraz różny zasięg. Duża część świąt w Polsce ma charakter religijny. Polska jest krajem, w którym dominuje katolicyzm, stąd szereg świąt kościelnych (np. Wielkanoc, Boże Ciało), ale święto może również upamiętniać ważne wydarzenie (np. bitwę), skupiać uwagę na istotnych problemach (np. Sprzątanie świata), czy też być okazją do uczczenia osoby (np. Jana Pawła II) albo grupy społecznej (np. pracowników) lub zawodowej (np. górników).