• Damskie

  Damskie (93)

  Dla damskiej części mamy piękne koszulki z nadrukiem na różne okazje. Dzień matki, dzień babci, urodziny, walentynki czy święta nie będą stanowić problemu o ile zadbasz o to odpowiednio wcześniej. Koszulki z nadrukiem to idealny prezent z którego ucieszy się każda mama i z dumą będzie nosić koszulkę z miękkiej, gładkiej bawełny w kobiecym kroju, podkreślającym talię. Każda kobieta która…
 • Męskie

  Męskie (73)

  Koszulki męskie z nadrukiem to idealny prezent dla każdego mężczyzny. Pokażesz mu w ten sposób że prezent to nie przypadek w supermarkecie a odpowiednio wcześniej przemyślany gest. Wśród męskich koszulek z nadrukiem znajdziesz u nas propozycje na różne okazje. Dzień dziadka czy dzień taty to dobra okazja aby sprezentować koszulkę z nadrukiem dopasowaną do osobowości naszego bliskiego. Dla patrioty mamy…
 • Dziecięce

  Dziecięce (4)

  Koszulki dziecięce z nadrukiem to idealny prezent dla każdego chłopca czy dziewczynki. Pokażesz mu w ten sposób że prezent to nie przypadek w supermarkecie a odpowiednio wcześniej przemyślany gest. Wśród dziecięcych koszulek z nadrukiem znajdziesz u nas propozycje na różne okazje. Urodziny, dzień dziecka, Mikołaj, święta Bożego Narodzenia, koniec roku szkolnego to dobra okazja aby sprezentować koszulkę z nadrukiem dopasowaną…

W Ideagraf znajdziesz mnóstwo pomysłowych koszulek z nadrukiem na każdą okazję jak wieczór panieński, dzień babci, dzień dziadka, dzień taty, siłownię. Na wyjazdy na wakacje, wypady w góry czy na ryby dobrze całą grupą wyglądać tak samo. Walentynki są szczególną okazją dla zakochanych aby wręczyć sobie taki personalizowany prezent jak koszulka z nadrukiem.
Personalizowane koszulki  z nadrukiem są świetną okazją do pokazania osobie obdarowanej że nie kupiłeś czegoś na szybko w supermarkecie. Pokażesz że postarałeś się odpowiednio wcześnie o ogarnięcie przemyślanego prezentu.
Każdy miłośnik tematu moto polubi koszulki które u nas znajdzie i będzie nosił z uśmiechem na twarzy np. koszulkę z nadrukiem “wszędzie kurła wjadę” albo “i cyk dwójeczka”. W ofercie posiadamy również koszulki z anglojęzycznymi nadrukami takimi jak “the motopsycho” lub “jeep”.
Fan rowerowych wycieczek znajdzie koszulki z zabawnymi hasłami oprawione pasującą typografią. Córki dla swoich tatusiów mogą zamówić piękne koszulki aby tato poczuł się wyjątkowo. Nosić koszulkę najlepszy tata na świecie  może nosić tylko taki tata.
Uczniowie znajdą koszulkę w kowbojskim stylu na zakończenie roku dla swojej klasy lub dla nauczyciela aby zostawić po sobie pamiątkę. Dla damskiej części mamy piękne koszulki “najlepsza mama na świecie”, zarezerwowane tylko dla najlepszych mam na świecie. Wiele koszulek mamy w męskiej i damskiej wersji. W ofercie mamy również urocze koszulki dla dzieci, zwłaszcza dla rodzeństwa.
Damskie, męskie i dziecięce koszulki z nadrukiem wykonane są z wysokogatunkowej gładkiej bawełny. W okół szyi wykończone są elastycznym ściągaczem co pozwala komfortowo je zakładać i ściągać. Nasycenie kolorów jest bardzo intensywne i pozostaje takie po wielu praniach.
Posiadamy rozmiary od S-XXL. Na specjalne zamówienie możemy zrobić koszulki w innych mniej typowych rozmiarach jak XS oraz XXXL < w sprawie wyceny prosimy o meila w tej sprawie. Nie wiesz jaki masz rozmiar lub masz wątpliwości co do rozbieżności rozmiarów? Wystarczy że zmierzysz swoją rozłożoną na płasko koszulkę. Porównasz do specyfikacji rozmiarowej która zamieszczona jest na stronie każdego produktu.