14 października w polskim kalendarzu od 1972 roku, pod różnymi nazwami obchodzimy Dzień Nauczyciela. Zawód ten mogą wykonywać ludzie o szczególnym zespole cech 😉 Są to często ludzie którzy mają nerwy ze stali jak również wielkie serce. Czasem zdarzy się ktoś naprawdę wyjątkowy i łączy te cechy w jednej osobie.

Dzień Nauczyciela to dzień w którym umilamy czas swojemu Belfrowi 😉 organizując mu różne przyjemności i atrakcje. W zamian możemy uniknąć pytania lub klasówki. Możemy również zadbać o ciało pedagogiczne i ubrać je w unikalną koszulkę z napisem dzisiaj nie pytam. Taki prezent sprawi radość waszemu wychowawcy lub innemu nauczycielowi i pozostawi po sobie niezapomniany ślad.
Dla nauczycielki w przedszkolu idealnym prezentem będzie kubek z nadrukiem trzeba mieć wielkie serce i nerwy ze stali. Nadrukowane na kubku imiona wszystkich dzieci z grupy będą wspaniałą pamiątką. Żeby nie piły z niego wszystkie dzieci nadrukujemy również imię nauczycielki 😉

Uatrakcyjnienie dnia nauczyciela swojemu Belfrowi nie zagwarantuje nam dobrych ocen ale warto próbować 😉

Funkcjonowanie w szkole może czasem wyglądać jak życie na dzikim zachodzie gdzie najlepiej mają się najmocniejsi, szeryf próbuje wyegzekwować prawo a życie w “miasteczku” i tak toczy się swoim rytmem 😉 Porównując szkolne życie do życia na dzikim zachodzie, powstała koszulka Adios Amigos na zakończenie roku. Na kowbojskiej koszulce Adios Amigos umieszczony jest rok szkolny oraz imiona i nazwiska całej klasy. Taka koszulka będzie wspaniałą i oryginalną pamiątką dla nauczyciela jak i całej klasy na długie lata.