DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 199 zł.

Urszula, Ulka, Ula, Uśka – opowieść o kobiecie z cojones

Ideagraf

Urszula, Ulka, Ula, Uśka – opowieść o kobiecie z <em>cojones</em>

Urszula, Ulka, Ula, Uśka – opowieść o kobiecie z cojones

Taniec, sztuka i teatr – trzy namiętności, które zdawałoby się, niewiele mają wspólnego z prozaicznym drukiem, czy reklamą, a już na pewno nie z cojones 😀. A jednak! Już ponad 6 lat Ula tańczy na drabinach, wystawia sztuki w sklepowych witrynach i okleja auta, jednocześnie prowadząc sklep on-line z personalizowanymi prezentami na KAŻDĄ okazję. Kobieta pracująca, co to żadnej pracy się nie boi, to właśnie Uśka Tenerowicz – właścicielka Ideagraf.

Etat, czy nie etat – oto jest pytanie

Każda życiowa decyzja bierze swój początek z okoliczności. Przeważnie tych niesprzyjających, bo to one najbardziej energicznie popychają nas do działania. Ulę też popchnęły i dzięki temu jest teraz właścicielką prężnej firmy – Ideagraf, zatrudnia sympatyczną pracownicę i nie musi już wstawać o 3.00 w nocy, żeby zdążyć do pracy na 7.00. Swojej firmie oddała serce i większość czasu. Próbowała też poświęcić jej własnego syna, ale ostatecznie zainteresowania poprowadziły go w innym kierunku.

Prezentowy sklep on-line

Pandemia zmieniła rzeczywistość każdego z nas. Ciężkie czasy wywróciły do góry nogami plany przedsiębiorców i zmusiły ich do opracowania nowych celów. Ulka postawiła na sklep on-line z dedykowanymi prezentami. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dziś można w nim kupić dziesiątki produktów przygotowanych pod konkretnego klienta. Konkretnego nie tylko pod względem płci, wykonywanego zawodu, czy hobby, ale również, a może przede wszystkim, pod kątem imienia, nazwiska, życiowej funkcji, czy ukochanych zwierząt.

A prywatnie…

A prywatnie Uśka jest zwolenniczką zdecydowanego rozdziału pracy od życia prywatnego i kiedy tylko ma wolny czas, poświęca go na aktywny wypoczynek. Szusuje na nartach, pokonuje górskie trasy i organizuje rowerowe wyprawy, a gdyby tego było mało – znakomicie jeździ na rolkach. Przyszły rok zobowiązany został przez Ulkę do przyniesienia jej większej liczby spokojnych zajęć, możliwości rozwijania sklepu on-line, a także zdecydowanie mniejszej ilości męskich wyzwań.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Rating
  • Price
  • Description
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping